Redakcja

O portalu

Michael Hyatt stwierdził kiedyś, że „w marketingu tak naprawdę chodzi o dzielenie się pasją”. Na Medialis.pl chcemy się podzielić naszą pasją do reklamy, poszukiwania inspiracji i przełamywania utartych schematów.

W serwisie znajdziesz nie tylko najświeższe newsy, ale też przegląd aktualnych trendów i kreatywne kampanie, które właśnie podbijają media. Śledzimy je na bieżąco właśnie po to, aby dostarczyć ci jeszcze ciepłe informacje na talerzu. Mamy nadzieję, że będzie ci smakowało i wyniesiesz z tej uczty wiele nowych pomysłów oraz zastrzyk nowej energii.

Redaktor naczelny

Dorota Wanat

Absolwentka filologii serbsko-chorwackiej, jednak zawodowo od lat mocno związana ze światem mediów i reklamy. Lubi wiedzieć, co w trawie piszczy i być na bieżąco z branżowymi newsami. W wolnych chwilach pakuje walizki na kolejne podróże.

d.wanat@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół

Justyna Dereń

W branży copywriterskiej działa od 2013 roku. Interesuje się reklamą i marketingiem. Chętnie śledzi najnowsze trendy w employer brandingu, druku oraz projektowaniu wizualnym. W wolnych chwilach trenuje fitness, słucha muzyki i czyta powieści historyczne.

Zobacz wpisy autora

Michaela Fuchs

Copywriter-freelancer nieustannie poszukujący nowych wyzwań. Ambitna i pracowita. Dużą uwagę przywiązuje do słów, rzetelnie wykonuje powierzone zadania, zawsze dąży do wytyczonego celu. Ceni sobie czas spędzony z mężem i dziećmi, szczerość oraz uczciwość. Uwielbia tańczyć, gotować i spacerować.

Zobacz wpisy autora