Biedronka wchodzi na rynek e-commerce z marką własną

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biedronka poinformowała, że wchodzi na Allegro ze sklepem marki własnej – Dada. Produkty do pielęgnacji niemowląt to kategoria, która bardzo prężnie rozwija się na Allegro. Szczególny rozkwit tego asortymentu nastąpił w czasie pandemii, kiedy to bez wychodzenia z domu, część rodziców postawiła na zaopatrywanie się w produkty z dostawą do domu.

Dada – marka dla dzieci

W jej asortymencie znajdziemy produkty higieniczne i pielęgnacyjne dla dzieci. Dla większej wygody i oszczędności czasu, marka wystartowała właśnie z oficjalnym sklepem na Allegro.

Wiemy, że w przypadku młodych rodziców każda minuta jest na wagę złota, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie oficjalnego sklepu marki Dada na jednej z najpopularniejszych platform zakupowych w Polsce, czyli Allegro. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie jeszcze w większym stopniu ułatwi naszym klientom oraz użytkownikom Allegro dostęp do wysokiej jakości produktów dla maluchów – mówi Estera Rink, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

Na ten moment w ofercie dostępne są pieluchy i pieluchomajtki. Na Allegro znajdziemy dwie linie pieluszek: Dada Extra Care i Dada Extra Soft. Oba warianty dostępne są w dużych opakowaniach.

źródło: pexels.com

Dada od lat wspiera polskie rodziny przy narodzinach dziecka. Drugi rok trwa akcja „Dada Paczka Powitalna”. W jej ramach Biedronka dostarcza do polskich domów powitalne paczki z produktami Dada. Sieć rozdała już niespełna 100 tysięcy takich pakietów.

Chcesz otrzymać Paczkę Powitalną od marki Dada? Więcej dowiesz się na stronie Biedronki.

Jak komunikuje Biedronka, możliwe, że wkrótce w sieci pojawią się kolejne marki własne sklepu.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*