Dostawa butów w godzinę od zakupu? Z CCC to możliwe!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z początku pomysł ekspresowej dostawy w 60 minut pojawił się w stolicy, jednak po entuzjastycznym przyjęciu przez klientów, CCC zdecydowało się poszerzyć usługę o kolejne miasta. Jak dokładnie to działa?

Mieszkańcy największych miast dostają buty od CCC w 60 minut… bez wychodzenia z domu

Dla sklepów, które do tej pory bazowały na sprzedaży fizycznej, pandemia stanowiła przyspieszoną konieczność dostosowania się do funkcjonowania online. Na fali tej motywacji, w listopadzie minionego roku CCC zaproponowało mieszkańcom Warszawy możliwość skorzystania z usługi dostawy tego samego dnia, a nawet… w ciągu godziny.

Po sukcesie tej inicjatywy, na początku 2021 roku poszerzono tę opcję o kolejne miasta, takie jak Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk i Gdynię. Aby zamówić i w ekspresowym tempie otrzymać obuwie, nie potrzebujemy specjalnych urządzeń ani aplikacji, wystarczy wskazać adres w jednym z miast objętych usługą, a kurier do 60 minut pojawi się z wyczekiwanym zakupem pod naszymi drzwiami. To prawdziwa fuzja możliwości i wygody, jakie dają zakupy online oraz niemal automatycznego otrzymania towaru, jak w fizycznym oddziale.

Zdjęcie główne artykułu: fot. Tim de Waele / Velo / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*